0
Sepetim
Sepetiniz boş.

150₺ ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo

Free shipping on orders of 150 TL or more

No products in the cart.

Helixturca

Yüz kremleri, cildin nemli kalmasına yardımcı olmak, dış etkenlerden daha az etkilenmesini sağlamak için ciltte koruyucu bir yapı oluşturan ürünlerdir. Yüz kremlerinin serumlara göre daha büyük molekülleri vardır, bu nedenle cildin epidermisine veya yüzey katmanına serumlardaki kadar nüfuz etmeden cildi kaplayarak nemi ve besin maddelerini hapsederek ciltte uzun süre kalmasını sağlarlar.

Yüz Kremi Nasıl Kullanılır?

Cildinizi sabah ve akşam günde iki kere cilt tipinize uygun bir ürün ile temizleyerek makyajdan veya dış etkenlerden kaynaklı kir, yağ, toz vb. maddelerden arındırdıktan sonra Helixturca / Dr. Helix Yaşlanma Karşıtı Onarıcı kremini kullanabilirsiniz. Helixturca / Dr. Helix Yaşlanma Karşıtı Onarıcı kreminin etkisini iki katına çıkarmak isterseniz mutlaka öncesinde markamızın serumunu da kullanmanızı öneririz.

Yüz kremini sürerken önerimiz, cildinizin emeceği miktarda kremi alarak avucunuzda hafifçe yaymanız ve tüm yüzünüze sürüp iyice emdirerek uygulamanızdır. Sadece parmağınızla da sürebilirsiniz. Helixturca / Dr. Helix Yaşlanma Karşıtı Onarıcı kremi gözünüze kaçırmamaya dikkat ederek göz çevrenize de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Helixturca / Dr. Helix Yaşlanma Karşıtı Onarıcı kremin içinde 30 faktör koruyucu bulunduğu için günlük kullanımda rahatlıkla güneşli havalarda da kullanabilirsiniz.

Yorum Gönder