0
Sepetim
Sepetiniz boş.

150₺ ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo

Free shipping on orders of 150 TL or more

No products in the cart.

Helixturca

Cildin genetik yapısı, hormon dengesi veya dış etkenler ve yaş faktörü cildimizi zaman içinde olumsuz yönde etkilemektedir. Sivilcelenme, siyah noktalar, beslenme alışkanlıkları, makyaj yapmak, alkol ve sigara tüketimi de cildin görünümünü olumsuz etkileyen en önemli faktörlerdir.

Cilt bakımı, cildin yağ ve nem dengesinin düzenlenmesinde, ciltte meydana gelen yaşlanma belirtilerinde, yüzeysel akne ve sivilce problemlerinin giderilmesinde, çil ve lekelerin tedavisinde, cilt esnekliği kayıplarının önlenmesinde çok önemli bir destektir.

Cilt Bakımında Neler Kullanılır?

Nedeni ne olursa olsun cilt bakımı yapmak ve bunun yanında tedaviyi destekleyici cilt bakım ürünleri kullanmak çok önemlidir. Böylelikle cilt için gerekli olan vitamin ve minerallerin cilde alınması sağlanır. Cilt sorunları bu şekilde uzaklaştırılırken daha canlı ve sağlıklı bir cilt elde edilmiş olur. Kadın veya erkek en iyi cilt bakımı rutini sağlamak için hangi yaşta olursanız olun cildinizi sabah akşam olmak üzere günde iki kez temizlemeli, ardından bir tonik ile desteklemeli ve cildinizi nemlendirmelisiniz.

Cildin en önemli yapı taşları kalojen, vitaminler, amino asit, hyalüronik asittir. Helixturca / Dr. Helix ürünlerinde kullanılan gerçek salyangoz özünde doğal olarak bulunan bu maddeler destekleyici diğer doğal maddelerle birlikte serum ve kremlerin içeriğinde bol miktarda kullanılmıştır.

Cildimizin özelliğine uygun temizleyici jel-köpük-losyon-tonik ürünleriyle cilt temizliğimizi yaparken Helixturca / Dr. Helix ürünleri gibi destekleyici kremlerle cildimizi besleyebiliriz.

Yorum Gönder