0
Sepetim
Sepetiniz boş.

150₺ ve üzeri siparişlerde ücretsiz kargo

Free shipping on orders of 150 TL or more

No products in the cart.

Helixturca

Leke kremleri içeriğine göre farklı özellikler göstermektedir. Ancak bu tür kremleri kullanmadan önce dikkat edilecek en önemli konu cilt temizliğidir. Cildin yapısının bozulmasına etki eden en önde gelen faktörler hormonlar ve sağlık sorunları olmakla birlikte dış etkenler de çok önemlidir. Bu nedenle öncelikle cildimizin düzenli olarak temizlenmesi, gözeneklerimizin sıkılaştırılması gerekir.

Cildinizi sabah ve akşam günde iki kere cilt tipinize uygun bir ürün ile temizleyerek makyajdan veya dış etkenlerden kaynaklı kir, yağ, toz vb. maddelerden arındırdıktan sonra Helixturca ve/veya Dr. Helix leke kremini kullanabilirsiniz. Helixturca / Dr. Helix Leke kreminin etkisini iki katına çıkarmak isterseniz mutlaka öncesinde markamızın serumunu da kullanmanızı öneririz.

Kremi sürerken önerimiz, cildinizin emeceği miktarda leke kremini alarak avucunuzda hafifçe yaymanız ve özellikle lekelerin yoğun olduğu noktalara iyice emdirerek tüm yüzünüze uygulamanızdır. Sadece parmağınızla da sürebilirsiniz. Tüm yüze sürmenin yararı cildinizde renk eşitliği ve duru bir görünüm sağlamasıdır..

Helixturca / Dr. Helix leke kreminin içinde 30 faktör koruyucu bulunduğu için günün her saati , güneşli havalar da dahil kullanabilirsiniz. Ancak güneşlenirken kullanmak doğru değildir.

Yorum Gönder